KadetiMlađi kadetiSeniori

Rezultati 9.-13.10.2024.

Seniori su natjecanje u drugoj ligi otvorili porazom u gostima kod zaprešićke Fortune. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, malo padamo u trećoj četvrtini, ali onda totalni raspad u zadnjoj četvrtini za uvjerljiv poraz 74:53. U drugom kolu očekuje nas domaći sraz s Medveščakom. Nastupili su: Roko Ivanković 15, Filip Pavo Barić 11, Bruno Srabotnak 10, Marko Šolaja 6, Franko Gluhović 4, Petar Magdić 3, Patrik Lovrić 2, Rino Šimić 2, Grgur Damiani 0, Luka Meštrović 0, Leonardo Mazić 0.

Pretkadeti su, nakon u najmanju ruku burne utakmice prošlog kola protiv Larusa, odigrali osjetno mirniju utakmicu protiv KK Dinamo. Odlično otvaranje utakmice, vodstvo 7:0 i onda kao da smo se preplašili tog našeg ranog vodstva. Dinamo preuzima konce utakmice koje ne ispušta više do kraja. Mnoštvo naših grešaka, koje su protivnici precizno kažnjavali, dovelo je do, na kraju, uvjerljivog poraza 70:54, iako je dojam bio da smo mogli odigrati rezultatski više izjednačenu utakmicu. Nema lagane utakmice za naše dječake u ovoj ligi, ali sad slijede baš tri teška protivnika – Cibona, Cedevita Junior i Novi Zagreb. Protiv Dinama su nastupili: Jakov Urukalović 14, Lovro Pavlešić 12, Martin Mustač 9, Elvin Elkasević 6, Luka Mrinjek 6, Noa Greganović 5, Jakov Paić Karega 2, Jakov Pivac 0, Lukas Stanciu 0, Niko Skledar 0.

Kadeti su odigrali susret 2. kola kvalifikacija za Drugu ligu i poraženi su od Novog Zagreba rezultatom 66:45. Nažalost, do trenutka pisanja ovog članka nismo dobili izvješće s te utakmice pa navodimo samo rezultat. U trećem kolu kvalifikacija kadeti su domaćini KK Glina, koja nakon dva kola ima isto toliko poraza te se nadamo prvoj pobjedi.